Hulu Dizisi We Were the Lucky Ones 28 Mart’ta Yayında

Hulu’nun, 2017’de Georgia Hunter tarafından yazılan ve büyük beğeni toplayan aynı isimli romanından esinlenerek hazırladığı mini dizi “We Were the Lucky Ones”, izleyicilerle buluşmak için gün sayıyor. Joey King (The Act) ve Logan Lerman (Hunters) gibi yıldız isimlerin yanı sıra, Hadas Yaron, Henry Lloyd-Hughes, Amit Rahav, Sam Woolf, Michael Aloni, Moran Rosenblatt, Eva Feiler, Lior Ashkenazi ve Robin Weigert gibi değerli oyuncuları kadrosunda barındıran dizi, 28 Mart’ta başlıyor.

🎬 Dizinin Konusu: İkinci Dünya Savaşı’nda Aile Bağlarının Gücü

“We Were the Lucky Ones”, İkinci Dünya Savaşı’nın zorlu koşulları altında parçalanmış bir Yahudi ailesinin, hayatta kalma mücadelesi ve yeniden bir araya gelme umudunu konu alıyor. Bu dizi, karanlık zamanlarda bile insan ruhunun nasıl dayanıklı olabileceğini ve umudun ile sevginin her engeli aşabileceğinin altını çiziyor.

1939 ilkbaharında, Kurc ailesi savaşın gölgesinde bile olsa, normal bir yaşam sürdürmeye çalışıyor. Ancak Avrupa’yı saran savaşın getirdiği dehşet, aileyi dünyanın dört bir yanına dağıtacak ve her biri kendi hayatta kalma yolunu arayacak.

🌍 Oyuncu Kadrosu ve Yapım Ekibi

Oyuncu Rol
Joey King
Logan Lerman
Hadas Yaron
Henry Lloyd-Hughes
Amit Rahav
ve daha fazlası…

Erica Lipez, dizinin baş yazarı ve yürütücü yapımcısı olarak görev alırken, Thomas Kail yönetmen koltuğunda oturuyor. Ayrıca, romanın yazarı Georgia Hunter da dizide ortak yönetici yapımcı olarak yer alıyor. Hulu Originals bünyesinde Disney Television Studios’un 20th Television tarafından üretilen “We Were the Lucky Ones”, ilk üç bölümü ile 28 Mart’ta başlayacak ve kalan bölümler 2 Mayıs’taki büyük final öncesinde haftalık olarak yayınlanacak.

Bunlarada Göz Atın :
Çılgın Hırsız Efsanesi Devam Ediyor: 'Despicable Me 4' ile Büyüleyici Bir Serüven

“We Were the Lucky Ones”, savaşın acımasızlığına karşı ailenin, umudun ve sevginin gücünü anlatan dokunaklı bir hikaye. Bu etkileyici hikaye, 28 Mart’ta Hulu’da izleyici ile buluşmaya hazır! 🌟

We Were the Lucky Ones Tanıtım Fragmanı

About Emre Aydın

Emre Aydın, sinema ve televizyon dünyasına tutkusuyla tanınan bir film eleştirmeni ve yabancı dizi-film inceleme sitesinin kurucusudur. Hollywood yapımlarından bağımsız filmlere kadar geniş bir yelpazede içerik üretirken, derin analizleri ve keskin yorumlarıyla sektörde öne çıkmıştır. Eğitimini sinema üzerine tamamlamış, sektörde on yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bir yanıt yazın