Grand Hotel
Grand Hotel

Grand Hotel Dizi Tanıtımı

Grand Hotel Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncuları

ABC ekranlarının yeni gözdesi, “Grand Hotel” adlı drama serisiyle tanışın. 17 Haziran 2019’da prömiyer yapan bu dizi, şimdiden iki bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. İlk bölümünde 0.7 reyting ve 3.685.000 izleyici sayısına ulaşarak, ikinci bölümde ise 0.6 reyting ve 3.213.000 izleyiciyle yaz dönemindeki rekabetçi televizyon piyasasında dikkat çekici bir başarı elde etti.

Grand Hotel
Grand Hotel

Brian Tanen tarafından yaratılan bu heyecan verici yapım, 2011-2013 yılları arasında İspanya’da yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Gran Hotel” dizisinden esinleniyor. İlk sezonu 13 bölüm olan bu dizinin yapımcı kadrosunda Eva Longoria, Ben Spector, Ramón Campos, Teresa Fernández-Valdés ve Curtis Kheel gibi isimler yer alıyor.

Grand Hotel
Grand Hotel

Hikayenin Merkezi

Dizi, Miami sahilindeki muhteşem bir otelin sahibi olan bir ailenin ve otel çalışanlarının etrafında dönen dramatik ve entrikalarla dolu hikayeyi anlatıyor. Borç altında ezilen bir zenginlik, saklı sırlar, yalanlar ve kışkırtıcı ilişkilerle dolu bir arka plan sunuyor.

Hikaye, otelin sahibi Santiago’nun kızı Alicia’nın üniversiteden dönmesi ve Santiago’nun ikinci eşi Gigi’nin kızı Carolina’nın düğün hazırlıklarıyla başlıyor. Aynı zamanda, bir otel çalışanının fırtınalı bir gecede başına gelen esrarengiz olaylara tanık oluyoruz.

Başroldeki Karakterler ve Oyuncular

Santiago Mendoza rolünde, “The Bridge” ve “Weeds” dizilerinden tanıdığımız Demián Bichir yer alıyor. Santiago, otelin karizmatik sahibi ve ailesiyle birlikte otelde yaşıyor.

Gigi Mendoza, Santiago’nun ikinci eşi ve iki ikiz kız annesi. Roselyn Sanchez tarafından canlandırılan Gigi, zekası ve entrikalarıyla dikkat çekiyor.

Alicia Mendoza rolünde, “The Fosters” ve “Incorporated” dizilerinden tanıdığımız Denyse Tontz, Santiago’nun kızı olarak karşımıza çıkıyor.

Bunlarada Göz Atın :
Banshee Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Javi Mendoza olarak Bryan Craig, Santiago’nun hovarda ve sorumsuz oğlunu oynuyor.

Carolina ve Yoli, Gigi’nin ikiz kızları olarak Feliz Ramirez ve Justina Adorno tarafından canlandırılıyor.

Danny, Lincoln Younes tarafından oynanan, otelde yeni işe başlayan karizmatik bir garson.

Ingrid rolünde, “Tyrant” ve “Wicked City” dizilerinden hatırlayabileceğimiz Anne Winters yer alıyor.

Mateo olarak, “Magic City” ve “Heroes” dizilerinden tanıdığımız Shalim Ortiz, oteldeki gizemli ve üst düzey yöneticiyi oynuyor.

Helen Parker, otelin insan kaynakları müdürü olarak Wendy Raquel Robinson tarafından canlandırılıyor.

Jason karakteri ise Chris Warren tarafından oynanan, otelde çalışan Helen’in oğlu.

Dizide ayrıca Jencarlos Canela, Arielle Kebbel ve John Marshall Jones gibi isimler de yer alıyor. İlerleyen bölümlerde Adrian Pasdar, Richard Burgi ve Cassandra Scerbo gibi ünlü isimlerin konuk oyuncu olarak yer alması bekleniyor.

Grand Hotel
Grand Hotel

Yazarın Notu

İlk iki bölümden memnun kaldığımı söyleyebilirim. “Devious Maids” ve “Desperate Housewives” dizilerinin deneyimli ekiplerinden çıkan bu yapım, kendine has bir tarz sunuyor. Dizi, ilerledikçe daha da açılacak ve izleyicileri daha fazla etkileyecek. 13 bölümlük bu sezonun keyfini çıkarmak, izleyicilere önerimdir.

Bu heyecan verici diziyle ilgili söyleyeceklerim bu kadar. İzleyecek olanlara keyifli seyirler dilerim.

Dizi Tanıtım Fragmanları

About Emre Aydın

Emre Aydın, sinema ve televizyon dünyasına tutkusuyla tanınan bir film eleştirmeni ve yabancı dizi-film inceleme sitesinin kurucusudur. Hollywood yapımlarından bağımsız filmlere kadar geniş bir yelpazede içerik üretirken, derin analizleri ve keskin yorumlarıyla sektörde öne çıkmıştır. Eğitimini sinema üzerine tamamlamış, sektörde on yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bir yanıt yazın