Gibi Exxen

Gibi 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı | İzleyin

Gibi’nin Yeni Sezon Heyecanı: Ne Zaman Başlayacak?

Gözlerinizi ekranlara kilitleyecek, kalplerinizi hızlandıracak bir haberimiz var! Gibi dizisinin merakla beklenen 5. sezonunun fragmanı nihayet aramızda. Yayınlanan bu heyecan verici videoda, yeni sezonun ne kadar eğlenceli geçeceğine dair ipuçları mevcut, ancak heyecanımızı daha da artıran bir detay var: Yayın tarihi henüz açıklanmadı!

🎬 “Gidenin gidişiyle kalanın duruşu bağdaşmazmış kardeşim, benimki de o hesap.

#Gibi yeni maceralarıyla yakında #EXXEN’de sizlerle.

Gibi’nin 5. Sezon Fragmanı Yayında!

EXXEN ekranlarının sevilen yüzü Gibi’nin 5. sezon fragmanı izleyicilerle buluştu. Feyyaz Yiğit’in kaleminden çıkan ve başrolünü üstlendiği dizide, Yılmaz, İlkkan ve Ersoy karakterlerinin başından geçen komik ve düşündürücü olaylara tanık olmaya devam edeceğiz.

Oyuncu Kadrosu ve Yeni Sezondan Beklentiler

Gibi’nin vazgeçilmez üçlüsü, yeni sezonda da bizlerle:

  • Feyyaz Yiğit
  • Kıvanç Kılıç
  • Ahmet Kürşat Öçalan

Bu sezon, yine bu kemik kadro eşliğinde, diziye yeni katılacak yüzlerin de olduğu söylentileri dolaşıyor, ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmamış durumda. Yeni sezonun sürprizlerle dolu olacağı kesin!

🌟 Gibi serüvenine dair en yeni gelişmeler, yıldızlarla dolu kadro ve unutulmaz anlar için gözünüzü ekranlardan ayırmayın. Yakında EXXEN’de sizlerle buluşacak olan Gibi‘nin yeni sezonunu kaçırmayın!

Gibi 5.Sezon Fragmanı İzleyin

Bunlarada Göz Atın :
Hulu Dizisi We Were the Lucky Ones 28 Mart'ta Yayında

About Emre Aydın

Emre Aydın, sinema ve televizyon dünyasına tutkusuyla tanınan bir film eleştirmeni ve yabancı dizi-film inceleme sitesinin kurucusudur. Hollywood yapımlarından bağımsız filmlere kadar geniş bir yelpazede içerik üretirken, derin analizleri ve keskin yorumlarıyla sektörde öne çıkmıştır. Eğitimini sinema üzerine tamamlamış, sektörde on yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir