The Kollective
The Kollective

The Kollective Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

🎬 Gerçek Olaylardan Esinlenilen Bir Hikaye

İtalya’nın sevilen draması Gomorrah‘ın arkasındaki yaratıcı zekalar, Leonardo Fasoli (ZeroZeroZero) ve Maddalena Ravagli, gerçek olaylardan esinlenen yeni bir senaryolu dizi projesi olan The Kollective için kolları sıvadı. 2019’un Eylül ayında duyurulan bu işbirliği, izleyicileri heyecanlandıran bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

🌍 Yapımcılığını Üstlenen Güç: Submarine

Submarine (Undone, Apollo 10 ½, Bellingcat: Truth in a Post-Truth World), bu dizi için yapımcı koltuğunda oturuyor. Dizinin hikayesi, Hans Pool’un yönetmenliğini üstlendiği ve 2018 yılında yayınlanan “Bellingcat – Truth in a Post-Truth World” adlı belgeselden ilham alıyor. Gerçek dünyadan kesitler sunan bu eser, dizinin de temel taşlarını oluşturuyor.

🎭 Parıldayan Kadro

Dizi, Avrupa’nın dört bir yanından Budapeşte’den Londra’ya uzanan bir coğrafyada geçiyor ve cesur yurttaş gazetecilerin hikayesini merkezine alıyor. Kahire’de bir arkadaşlarının gizemli ölümüyle başlayan olaylar zinciri, onları yolsuzluk ve yalanlarla dolu bir maceraya sürüklüyor. İşte bu nefes kesen yolculukta bizlere eşlik edecek başrol oyuncuları:

Oyuncu Rolde
Natascha McElhone (Californication)
Celine Buckens (Showtrial)
Felix Mayr (Unorthodox)
Gregg Sulkin (Marvel’s Runaways)
Grégory Montel (Call My Agent)
Karel Roden (A Spy Amongst Friends)
Cassiopée Mayance (The Clearstream Affair)
Martha Canga Antonio (Lupin)
Ralph Amoussou (Transatlantic)

Bu uluslararası kadro, diziyi gerçek bir macera ve gerilim yolculuğuna çeviriyor.

📺 Yayın Ağı ve Yönetmenler

The Kollective, The European Alliance tarafından sipariş edildi ve dünya çapında A+E Media Group tarafından dağıtılacak. 2025’te prömiyer yapması planlanan dizinin yayıncıları arasında France Télévisions, Rai Fiction (İtalya), ZDF (Almanya) ve Hulu (Amerika) bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Assaf Bernstein (Fauda) ve Randa Chahoud (Deutschland 89) oturuyor.

🎥 Yaratıcı Ekip ve Görsel Zenginlik

Bunlarada Göz Atın :
American Dad! Dizi Tanıtımı, Konusu ve Oyuncular

Dizinin görselliğini zenginleştiren ekip arasında yazar ve ortak yapımcı Ed Hemming, görüntü yönetmenleri Robrecht Heyvaert (Bad Boys For Life) ve Lennert Hillige (The Forgotten Battle), tasarımcı Alexei Tylevich (Ant-Man and the Wasp) ve yapım tasarımcısı Alison Riva (The Capture) gibi isimler yer alıyor. Yönetici yapımcılığı ise Submarine’den Femke Wolting üstleniyor.

The Kollective, gerçek olaylardan esinlenen, sürükleyici bir hikaye ve uluslararası bir oyuncu kadrosuyla gerilim severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapım olacak. 2025’te ekranlarda olacak bu diziyi kaçırmayın! 🌟

About Emre Aydın

Emre Aydın, sinema ve televizyon dünyasına tutkusuyla tanınan bir film eleştirmeni ve yabancı dizi-film inceleme sitesinin kurucusudur. Hollywood yapımlarından bağımsız filmlere kadar geniş bir yelpazede içerik üretirken, derin analizleri ve keskin yorumlarıyla sektörde öne çıkmıştır. Eğitimini sinema üzerine tamamlamış, sektörde on yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bir yanıt yazın